Güzel olmak ayrıcalıktır.

2005 yılında merhaba dediği kozmetik sektöründe kendi markalarını yaratan ve üretimlerini gerçekleştiren, aynı zamanda da etiklerinin uyuştuğu müşterilerinin fason üretimini gerçekleştiren Norm Bitkisel Ürünler, yola çıktığı ve ilk günden beri asla ödün vermediği ‘’Kendimizin kullanamayacağı hiçbir ürünü üretmemek ve arz etmemek‘’ ilkesi ile yurtiçi ve yurtdışında %100 TÜRK firması olmanın gururu ile hızla yoluna devam etmektedir. Önceliği her aşamada “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” olan firmamız şu an İstanbul’da bulunan 7000m²lik, içinde AR-GE Merkezi ve üretim hatlarının bulunduğu tesisi ile hizmet vermektedir.
Ve TANURA…

2019 yılında sektörde yerini alan dermokozmetik markamız TANURA, bilimsel verilere dayanan, biyoteknolojik aktifler, tıbbi bitkisel ekstreler, tıbbi bitkisel yağlar, vitaminler, aminoasitler ve güçlü antioksidanlarla oluşturulmuş formülasyonları ile her türlü cilt problemine hedef odaklı çözümler sunarken aynı zamanda sağlıklı cilt oluşumunu destekler.

Tanura ar-ge laboratuvarlarında fikir aşamasından üretime kadar ki süreç titizlikle ele alınarak sizlere ulaşır, olağanüstü sonuçlar ile keyifli bir cilt bakım deneyimi sunar.

Vizyonumuz etik değerlerimiz ve yenilikçi anlayışımızla yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizle aynı hedefe doğru büyüyerek ilerlemektir.

Tanura, Lazca'da gün doğumu anlamına gelir. Cildiniz her gün TANURA ile yenilenerek yeniden doğsun…